Home

Katlanmak meme galon mistrovství světa v rychlobruslení 2019 dağınık tepki püskürme

Zdráhalová byla v Calgary devátá na 1500 metrů, naštvaná Sáblíková  nenastoupila - iDNES.cz
Zdráhalová byla v Calgary devátá na 1500 metrů, naštvaná Sáblíková nenastoupila - iDNES.cz

MS v rychlobruslení 2016 Rusko - iVysílání | Česká televize

mistrovství světa v rychlobruslení – Seznam.cz

Fenomenální Sáblíkovou čeká útok na dvacáté světové zlato. K rekordu jí  gratuloval i Babiš | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Fenomenální Sáblíkovou čeká útok na dvacáté světové zlato. K rekordu jí gratuloval i Babiš | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Znovu zlatá Sáblíková. Česká rychlobruslařka vyhrála závod na mistrovství  světa na tři kilometry | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Znovu zlatá Sáblíková. Česká rychlobruslařka vyhrála závod na mistrovství světa na tři kilometry | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková před pětkou: Mám splněno, ale další zlato mě láká - Aktuálně.cz

Program MS rychlobruslení 2020 víceboj: kdy jede Martina Sáblíková? |  iSport.cz
Program MS rychlobruslení 2020 víceboj: kdy jede Martina Sáblíková? | iSport.cz

Sáblíková byla na úvod MS třináctá, Zdráhalová překonala osobní rekord |  iSport.cz
Sáblíková byla na úvod MS třináctá, Zdráhalová překonala osobní rekord | iSport.cz

SP rychlobruslení Heerenveen 2022 ᐈ program ⛸️ výsledky | BetArena.cz

MS v rychlobruslení ve víceboji 2022: program ⛸️ výsledky | BetArena.cz

Sáblíkovou čeká Světový pohár. Příprava byla bez bolesti, pochvalovala si -  Deník.cz
Sáblíkovou čeká Světový pohár. Příprava byla bez bolesti, pochvalovala si - Deník.cz

Patnáct sekund ke zlatu. Sáblíková zaútočí na pětce na titul z víceboje -  iDNES.cz
Patnáct sekund ke zlatu. Sáblíková zaútočí na pětce na titul z víceboje - iDNES.cz

Sáblíková se před MS uklidňovala na kole. ‚Takhle jezdit jsem ji ještě  neviděl,' chválí Novák | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková se před MS uklidňovala na kole. ‚Takhle jezdit jsem ji ještě neviděl,' chválí Novák | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Světový pohár v rychlobruslení 2021/2022 program online - Liga Online

Šampionka i v porážce. Jsi moje hrdinka, řekla Sáblíková zlaté Rusce |  iSport.cz
Šampionka i v porážce. Jsi moje hrdinka, řekla Sáblíková zlaté Rusce | iSport.cz

Opatrná Sáblíková. Záleží na Salt Lake City, do té doby si tělo musí hýčkat  - iDNES.cz
Opatrná Sáblíková. Záleží na Salt Lake City, do té doby si tělo musí hýčkat - iDNES.cz

Jak Martina Sáblíková posunula historii rychlobruslení o tři minuty a 44  medailí - Forbes
Jak Martina Sáblíková posunula historii rychlobruslení o tři minuty a 44 medailí - Forbes

Rychlobruslařka Sáblíková vstoupila do mistrovství světa ve víceboji 13.  místem na pětistovce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Sáblíková vstoupila do mistrovství světa ve víceboji 13. místem na pětistovce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy